MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  niedziela 21 lipca 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

Zagrożone życie

W piątek 5 lipca policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Mszczonowie zostali skierowani przez oficera dyżurnego na interwencję domową na terenie gminy Wiskitki. Ze

zgłoszenia wynikało, że doszło do nieporozumień rodzinnych. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że jedna z osób konfliktu – mężczyzna, przed ich przyjazdem poszedł do drugiego budynku.

Budynek był zamknięty, dlatego policjanci wybili szybę i weszli do środka, gdyż życie mężczyzny było zagrożone. Funkcjonariusze podjęli czynności ratunkowe, w wyniku których poszkodowany odzyskał przytomność przed przyjazdem karetki pogotowia.

 

Piła

Kilka dni temu dyżurny żyrardowskiej komendy został powiadomiony o kradzieży piły należącej do firmy, która prowadziła wycinkę drzew na terenie miasta. Dość szybko policjanci zatrzymali sprawców, którzy dokonali kradzieży piły o wartości 2500 zł. Sprawcami kradzieży okazali się: 46-letnia kobieta oraz 59-letni mężczyzna. Usłyszeli już zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Potrącenie pieszej

3 lipca, około godz.14:40, kierujący skodą wyjeżdżając z posesji, potrącił 76-letnią kobietę przechodzącą przez jezdnie. Do zdarzenia doszło na ulicy Marii Nietrzebki w Żyrardowie.

Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą w tej sprawie postępowanie celem wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

 

 

 

KPP w Żyrardowie

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY