MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  sobota 15 czerwca 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

Ofiarą oszustów padł 71-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna zamierzał zainwestować w nową kryptowalutę około 3 mln złotych

 

Wszystko stracił. Później chciał odzyskać pieniądze i stracił kolejne ponad 800 tysięcy złotych. Sprawą zajmują się już lubelscy policjanci. 

 

Pokrzywdzony powiadomił policjantów o oszustwie. Mężczyzna oświadczył, że w 2021 roku chciał zarobić na handlu kryptowalutami. W związku z tym zgodził się na ofertę firmy internetowej.

Przedstawiciele namówili go do zainwestowania pieniędzy w nową kryptowalutę. Pokrzywdzony wykonał wszystkie polecenia przestępców i przekazał im około 3 mln złotych. Wszystko stracił.

 

Po czasie zaczął szukać kogoś, kto pomoże mu odzyskać utracone pieniądze. Natrafił na kancelarię, która jak się okazało, również go oszukała.

Przedstawiciele firmy obiecywali odzyskanie dużych kwot. W pewnym momencie stwierdzili, że mają już do wypłaty około 400 tysięcy dolarów.

By otrzymać pieniądze, mężczyzna musiał jednak wnieść opłaty za świadczenie usług.

W ten sposób sprawcy wyłudzili od 71-latka ponad 800 tysięcy złotych. Gdy ten w pewnym momencie odmówił dalszych wpłat, pojawiły się groźby.

 

 

 

KG Policji

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY