MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  sobota 15 czerwca 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

I Zastępca Prokuratora Generalnego p.o. Prokuratora Krajowego Jacek Bilewicz powołał szefa Prokuratury Regionalnej w Warszawie oraz szefów obu podległych prokuratur okręgowych

 

Małgorzata Adamajtys powołana została na funkcję Prokuratora Regionalnego w Warszawie.

Aleksandra Sroczyńska powołana została na funkcję Prokuratora Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie.

Piotr Kowalik powołany został na funkcję Prokuratora Okręgowego w Warszawie.

 

Prok. Małgorzata Adamajtys pracę na stanowisku prokuratora rozpoczęła w 1998 roku w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe w Warszawie. W 2005 roku została delegowana do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie, a po dwóch latach uzyskała tytuł tejże jednostki. W okresie od 2011 roku do marca 2016 pełniła funkcję Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Warszawie.

W lutym 2016 roku objęła stanowisko prokuratora ówczesnej Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

Od maja 2016 roku prokurator Małgorzata Adamajtys ponownie wykonywała obowiązki służbowe w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe w Warszawie jako prokurator pierwszoliniowy. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych.

 

Prokurator Piotr Kowalik pracę rozpoczął w 2007 r. w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie, początkowo w dziale dochodzeniowo-śledczym, a od 2010 r. w dziale śledczym. W latach 2013-2016 wykonywał czynności w V Wydziale Śledczym Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie. Od września 2016 r. zajmował się prowadzeniem śledztw gospodarczych w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Praga Południe w Warszawie.

 

Prokurator Aleksandra Sroczyńska jest prokuratorem od 15 lat. Służbę rozpoczęła w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie, gdzie pełniła funkcję kierownika działu. Od 2015 r. obowiązki służbowe wykonywała w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie, pracując w dziale śledczym i prowadząc postępowania o najpoważniejsze przestępstwa kryminalne. W roku 2022 uzyskała tytuł prokuratura Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie.

 

 

 

Rzecznik prasowy
Prokuratury Krajowej
prok. Przemysław Nowak

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY