MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 20 czerwca 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

Bielscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali trzy osoby, które miały wyrządzić działającemu na terenie Bielska-Białej przedsiębiorstwu szkodę o wartości ponad 3,7 mln zł

 

Śledztwo w sprawie wyrządzenia szkody przedsiębiorstwu od kilku miesięcy pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej prowadzą policjanci z bielskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

 

Trzy podejrzane osoby miały wspólnie i w porozumieniu, poprzez nadużycie udzielonych uprawnień, doprowadzić do wyprowadzenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa, w tym majątku rzeczowego na kwotę przeszło 3,7 mln zł.

 

Śledczy zajmujący się sprawą ustalili łańcuch powiązań pomiędzy osobami, które w sposób zorganizowany, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dla siebie oraz innych osób, zaplanowały przejęcie majątku jednej z firm działającej na terenie Bielska-Białej.

 

Trzy osoby odpowiedzialne za ten proceder na polecenie Prokuratury zostały zatrzymane i usłyszały już zarzuty. Prokurator zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

KG Policji

ARCHIWUM PRZEGLĄDU

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY