MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  środa 24 lipca 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

 

Euro Bank ukarany przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Wywoływanie lęku, presji psychicznej i wprowadzenie w błąd – to główne zarzuty Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wobec działań windykacyjnych Euro Banku.

Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów na przedsiębiorcę nałożono karę ponad     1,2 mln zł - czytamy w komunikacie UOKIK.

Trzeba przyznać, iż działania windykatorów banku były oryginalne i mogą przejść do historii działań windykacyjnych:

"Skoro w świetle powyższego stanowiska Euro Banku nadal nie chce Pan/i oddać pieniędzy to nie mamy innego wyjścia. Bank jest zmuszony skierować Pana/i akta do Windykacji Ulicznej.

Pod podane przez Pana/ią adresy wyślemy jednostkę interwencyjną z naszymi egzekutorami, którzy zajmą się prowadzeniem z Panem/ią negocjacji u Pana/i    w domu. Proszę się nie martwić,  nasi egzekutorzy są specjalistami w odzyskiwaniu rat, których Klienci nie chcą oddać.

Przyjadą do Pana/i do domu w swoich uniformach i jestem przekonany, że     po kwadransie negocjacji mimo tych wszystkich problemów życiowych zdecyduje się Pan/i oddać pieniądze do Banku!"

Szczególnie przypadły mi do gustu sformułowania niczym z "Ojca Chrzestnego" :

"Windykacji ulicznej”, "jednostka interwencyjna z naszymi egzekutorami”, „proszę się nie martwić",  "w swoich uniformach".

 

 

więcej na ten temat:      Euro Bank złamał prawo - windykacja

 

Ludwika Stas

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY