MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  niedziela 25 lutego 2024r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

wiskitki 2Na stronie cpk.pl zamieszczony jest List otwarty do burmistrza miasta i gminy Wiskitki Rafała Mitury. Autorką listu jest Katarzyna Dobrońska, dyrektor Pionu Relacji i Rozwoju Otoczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego

 

Więcej:

https://www.cpk.pl/pl/aktualnosci-2/list-otwarty-do-burmistrza-miasta-i-gminy-wiskitki-rafala-mitury

 

W zeszłym roku burmistrz wycofał się z Programu Sportowego "Mistrzowski Star z CPK". Oburzyło to Dobrońską, która burmistrzowi zarzuciła, że kosztem dzieci chce zbijać kapitał polityczny.

- Apeluję zatem, żeby nie kierował się Pan więcej swoim politycznym interesem i faktycznie stał po stronie mieszkańców; domagamy się publicznych wyjaśnień, co stało za podjętą przez Pana decyzją - można przeczytać w Liście.

 

Jak zakończyła się sprawa Listu?

 

Burmistrz Rafał Mitura: Opublikowanie tego listu było dla mnie zaskoczeniem, lecz byłem i jestem przekonany co do swoich poglądów na temat inwestycji CPK. Dlatego cieszę się, że udało się zorganizować spotkanie z przedstawicielami spółki, gdzie na chłodno wyjaśniłem powody moich decyzji. Te zostały przyjęte i - mam nadzieję - zrozumiane. Nie jestem zwolennikiem dialogu poprzez listy otwarte czy batalie sądowe, ponieważ moim zadaniem nie jest rozdmuchiwanie konfliktów. Dziś nasze relacje są po prostu poprawne.

 

Konrad Majszyk, rzecznik prasowy CPK: Jako inwestor dokładamy starań, żeby prowadzić działania w dobrych, partnerskich relacjach z mieszkańcami i samorządowcami. Obecna współpraca z Urzędem Miasta i Gminy Wiskitki, w tym z burmistrzem Rafałem Miturą, przebiega poprawnie. Nie wracamy do przeszłości, tylko koncentrujemy się na bieżących zadaniach. Temat uważamy za zamknięty.

 

 

 

LS

foto: Pola Neis (budynek UMiG)

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY